Shortcutz Amsterdam

shortcutz-dekringShortcutz Amsterdam
Locatie: De Kring, Amsterdam
Tijd: elke dinsdag om 20.00 uur | Entree: gratis

Shortcutz Amsterdam stelt filmmakers in staat om hun werk aan een internationaal publiek te tonen en in een kleine en informele omgeving in discussie te treden met filmliefhebbers en andere vakmensen uit de filmindustrie.

Elke dinsdag om 20.00 uur in De Kring in Amsterdam strijden twee films om de nominatie voor beste film van de maand. Naast de korte films zijn er interviews met elke week een andere gast. Na de voorstelling heeft het publiek de kans om in discussie te gaan met de filmmakers, producenten of de crew van de films.


Geselecteerde films Shortcutz Amsterdam 2019

dinsdag 3 september 2019
– Ruimteschip en dingen (Space Shit and Stuff) | Junaid Chundrigar | Animatie | première
– Shadowboxers | Guido Ekker | Documentaire
– Hold on | Bart Schrijver | Live-Action

dinsdag 10 september 2019
– Moffenmeid | Raymon Hilkman | Live-Action
– Echoing Memories | Jefta Varwijk | Documentaire

dinsdag 17 september 2019
– The Occupant | Hugo Keijzer | Live-Action | première
– Demolding a Daughter | Theresa Büchner | Documentaire

dinsdag 24 september 2019
– Safe Haven | Edson da Conceicao & Timo Ottevanger | Live-Action
– Orbit | Tess Martin | Experimenteel

dinsdag 8 oktober 2019
– How Countries Fight Their Wars | Thomas Loopstra & Maurice Baltissen | Animatie
– Nobu | Sarah Blok | Documentaire

Special guest; Norbert ter Hall

dinsdag 15 oktober 2019
– School’s Out | Jamille van Wijngaarden | Live-Action
– A Little Bit OCD: Joyce | Rosemarie Hugill | Documentaire

Special guest; Antoinette Beumer

dinsdag 22 oktober 2019
– Short Calf Muscle | Victoria Warmerdam | Live-Action
– 14.05 always a kind of onward | Guido FG Jeurissen | Experimenteel

dinsdag 29 oktober 2019
– Swipe | Niels Bourgonje | Live-Action
– The Burden | Nico van den Brink | Live-Action
– WILD | Jan Verdijk | Live-Action

november (datum wordt nog bekend gemaakt)
– Best Mom Ever | Louis van Zwol | Live-Action | première
– Nest | Liza Koifman | Live-Action | première


Official Selection 2019

  • AMEEN directed by Ismar Vejzovic & Bafl Sarhang | Live-Action | 15:36

  • ACCIDENT directed by David Cocheret | Live-Action | 06:40

  • ALARAPH directed by Guust Mulder | Live-Action | 15:00

  • ALONE WITH EVERYONE’S LOVE directed by Paulien van Hummel | Live-Action | 03:43 | PREMIERE

  • FAMILY HOUR, directed by Mariia Ponomarova | Live-Action | 11:30
  • STANDING OVATION, directed by Oscar Paling | Live-Action | 6:00
  • VILSHULT: AN AMSTERDAM PICTURE FROM IKEA, directed by Tom Roes | Documentary | 14:24

  • BELONGING, directed by Aswin Baaijens | Live-Action | 10:00

  • Dagdromen, directed by Yim Brakel | Live-Action | 10:01  

  • BEHIND THE MAGIC: ROBIN MATRIX, directed by Justin Krul | Documentary | 2:48

  • STUCK, directed by Alexander Wolff | Live-Action | 9:30

  • SCREWED, directed by Tim Schijf | Live-Action | 06:47

  • TRIBE OF GHOSTS, directed by Almicheal Fraay | Documentary | 08:25

  • SLEEPERS, directed by Danny Maas | Live-Action | 8:45

  • WON’T FORGET YOU, directed by Maarten Swaan | Drama | 13:05

  • RUN BABY RUN, directed by Timo Ottevanger | Live-Action | 11:36

  • AN UNFINISHED LOVE, directed by Rami el Harayri | Animation | 04:08

  • ONE OF THE BOYS, directed by Ivo van Aart | Live-Action | 11:30

  • RHYTHM IN PERSON, directed by Nicky van Exel | Live-Action | 06:19 | PREMIERE

  • CROW’S NEST, directed by Flynn von Kleist | Live-Action | 12:43


–> Bekijk alle events van Shortcutz

www.facebook.com/ShortcutzAmsterdam

shortcutz