Speelfilm 2020

De Vogelwachter (2020)

De vogelwachter woont al bijna een halve eeuw moederziel alleen en zielsgelukkig op een afgelegen eiland. Op een dag krijgt hij bericht dat zijn post wordt opgeheven. Aan zijn gelukkige bestaan in en met de natuur komt abrupt een einde. De afgedankte vogelwachter weigert echter te gaan en trekt op geheel eigen wijze ten strijde.

Titel: 
De Vogelwachter

Jaar: 
2020

Regie:
Threes Anna

Cast:
Freek de Jonge, Quiah Shilue, Sophie van Winden, Nick Golterman

Genre:
Drama, komedie

Lengte:
89 minuten

Kijkwijzer:
Alle leeftijden

Producent:
Key Film

Co-producent:
AVROTROS

Release:
5 november 2020


–> Meer Speelfilms 2020

–> Selectie Gouden Kalf competitie 2020 bekend


De Vogelwachter, van regisseur Threes Anna met in de hoofdrol Freek de Jonge, gaat op 30 september in première tijdens het Nederlands Filmfestival. Op deze dag is de film ook door heel Nederland te zien als NFF publiekspremière.

De Vogelwachter is één van de 8 festivalpremières die het Nederlands Film Festival (NFF) dit jaar landelijk presenteert in filmtheaters en bioscopen. Naast de première in Utrecht zal de film op dezelfde dag als de première door heel Nederland te zien zijn. De kaartverkoop start eind augustus bij de deelnemende bioscopen en filmtheaters. Kijk voor meer informatie: www.filmfestival.nl.


Een gedachte over “De Vogelwachter (2020)

  • Wonderschone film,Freek bij uit stek geschikt voor deze rol.
    Het einde is echt schitterend, Freek kijkt over de zee op Texel alleen de echte Freek kenner weet wat er door hem heen gaat.

    Beantwoorden

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial