Telefilm

Ochtendzwemmers – Telefilm 2001

Ze zijn geen vrienden, de ochtendzwemmers die iedere morgen hun baantjes trekken in het diepe. Ze kennen elkaar alleen in badkleding.

Tot één van de zwemmers, het winkelmeisje Loes, wordt opgepakt door de politie op verdenking van het leidinggeven aan een criminele organisatie: een organisatie van ochtendzwemmers.

In een flashback vertelt Loes hoe ze verstrikt is geraakt in de illegale praktijken van Ampie Sylvester, en over haar vriend Bing, die naar vers brood ruikt, maar als het erop aankomt haar in de steek laat. Loes voelt zich alleen, ze hoort nergens bij.
Pas als Loes weer op vrije voeten komt, blijkt dat de zaak er anders voor staat dan ze had gedacht. Loes ontdekt dat ze toch vrienden heeft: de ochtendzwemmers.


Filmdetails:

Titel: Ochtendzwemmers
Duur:92 minuten
Jaar: 2001
Genre: Drama
Omroep: NCRV,AVRO
Producent: Egmond Films BV

Scenario:
Mieke de Jong

Regie:
Nicole van Kilsdonk

Acteurs:
Ricky Koole, Daniël Boissevain, Felix Burleson, Viggo Waas, Adriaan Olree, Tatum Dagelet, Frank Lammers


Terug naar: Telefilm


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial