Selectie Gouden Kalf Competitie 2019 – Nederlands Film Festival

De bekendmaking van de Gouden Kalf-nominaties is op dinsdag 10 september. De prestigieuze Nederlandse filmprijzen worden uitgereikt tijdens het Grolsch Gouden Kalveren Gala op vrijdag 4 oktober. Het publiek kan alle voor een Gouden Kalf geselecteerde films en documentaires tussen 27 september en 5 oktober op het Nederlands Film Festival 2019 bekijken.

Selectie Gouden Kalf Competitie 2019

Selectie speelfilms Gouden Kalveren (alfabetische volgorde):
Baantjer het begin – Arne Toonen
The Beast in the Jungle – Clara van Gool
Bloody Marie – Guido van Driel en Lennert Hillege
Dirty God – Sacha Polak
God Only Knows – Mijke de Jong
De Libi – Shady El-Hamus
Light as Feathers – Rosanne Pel
Mijn bijzonder rare week met Tess – Steven Wouterlood
My Foolish Heart – Rolf van Eijk
Niemand in de stad – Michiel van Erp
Nocturne – Viktor van der Valk
Rafaël – Ben Sombogaart
 Retrospekt – Esther Rots
Take Me Somewhere Nice – Ena Sendijarević
Vechtmeisje – Johan Timmers

Selectie lange documentaires Gouden Kalveren (alfabetische volgorde):
Bellingcat – Truth in a Post-truth World – Hans Pool
Devil’s Pie – D’Angelo – Carine Bijlsma
Erwin Olaf – The Legacy – Michiel van Erp
Ganz: How I Lost My Beetle – Suzanne Raes
Ik ben er even niet – Maartje Nevejan
Ik heb het niet gedaan – Elena Lindemans
Inner Landscape – Frank Scheffer
Kabul, City in the Wind – Aboozar Amini
Living the Light – Robby Müller – Claire Pijman
‘Nu verandert er langzaam iets’ – mint film office
Schapenheld – Ton van Zantvoort
Sprekend Nederland – John Appel
Sylvana, demon of diva – Ingeborg Jansen
Voetbal is oorlog – Hans Heijnen
Het wonder van Le Petit Prince – Marjoleine Boonstra

Selectie korte films Gouden Kalveren (alfabetische volgorde):
At First Sight – Sjaak Rood
Close Distance – Christian van Duuren
Eyes on the Road – Stefanie Kolk
Flow – Adriaan Lokman
Jetski – Sharif Abdel Mawla
Het juk – Nico van den Brink
KORT! Colosseum – Gonzalo Fernandez
KORT! En Route – Marit Weerheijm
KORT! Venserpolder – Teddy Cherim
KORT! Verwijt der mensen – Rob Lücker
Meeting the Other Woman – Marieke Niestadt
Mind My Mind – Floor Adams
De Ontmoeting: Swipe – Niels Bourgonje
Ultrakort: Human Nature – Sverre Fredriksen
The Walking Fish – Thessa Meijer
Wild – Jan Verdijk

Selectie korte documentaires Gouden Kalveren (alfabetische volgorde):
Ademtocht, de vele gevechten van Maite Hontelé – Marlou van den Berge
Anil Ramdas – Nooit meer thuis – Paul Cohen
But Now Is Perfect – Carin Goeijers
De man die achter de horizon keek – Martijn Blekendaal
Mevrouw Faber – Hjalmar Tim Ilmer en Job Tichelman
Oma en Chris & de rode auto – Ingrid Kamerling
Teledoc Campus: Gioia – Laura Stek
Teledoc Campus: Huidhonger – Lieza Röben
Teledoc Campus: Vader – Isabel Lamberti
Trapped in the City of a Thousand Mountains – David Verbeek
Turn! – Esther Pardijs
Vlucht naar binnen – Ellen Blom
Het voorval – Armando en de mythe – Sjors Swierstra en Roelof Jan Minneboo
De waarheid over mijn vader – Shamira Raphaëla en Clarice Gargard
De zaak Tuitjenhorn – Sarah Vos

Selectie televisiedrama’s Gouden Kalveren (alfabetische volgorde):
Centraal: Afua – Sia Hermanides
Centraal: Beenlampman – Kurt Platvoet
Centraal: Karman – Maurice de Bruijne
Centraal: Khata – Aiman Hassani
Centraal: Teef – Jamille van Wijngaarden
Hiernamaals – Willem Bosch
Judas – Joram Lürsen
Keizersvrouwen – Ben Sombogaart en Dries Vos
De luizenmoeder 2 – Diederik Ebbinge en Jelle de Jonge
Mocro maffia – Bobby Boermans en Giancarlo Sánchez
Random Shit – Flip van der Kuil, Steffen Haars, Stephan Miras, Max Porcelijn, Teemong, Maurice Trouwborst en Michiel ten Horn
De regels van Floor 2 – Maurice Trouwborst
Soof 2 – Anne de Clercq en André van Duren
Stanley H. – Tim Oliehoek
Zeven kleine criminelen – Rob Lücker

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.